Město Zákupy

Rekonstrukce učebny pro výuku přírodních věd ZŠ

Rekonstrukce učebny pro výuku přírodních věd ZŠ

Základní škola a Mateřská škola Zákupy realizuje v Integrovaném regionálním operačním programu projekt s názvem „Rekonstrukce učebny pro výuku přírodních věd ZŠ“, s registračním číslem CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0003670.

Hlavním cílem projektu je zajistit vhodné prostory pro vzdělávání v oborech přírodních věd tj. fyziky, chemie a biologie, poskytnout všem žákům prostor pro vyjádření své osobnosti, svých schopností a dovedností a dále bezbariérové řešení dostupnosti výstupů projektu.

Cílovou skupinou projektu jsou osoby sociálně vyloučené či ohrožené sociálním vyloučením, osoby se specifickými vzdělávacími potřebami, pedagogičtí pracovníci, pracovníci a dobrovolní pracovníci organizací působících v oblasti vzdělávání nebo asistenčních služeb a žáci. Výsledkem realizace projektu bude zmodernizovaná učebna přírodních věd s nejmodernějším edukačním systémem, který bude sloužit jako platforma pro realizaci experimentů ve výuce přírodních věd.

Projekt přispěje k prosazování udržitelného rozvoje vybudováním bezbariérového přístupu pro osoby s hendikepem (vozíčkáře).

Na realizaci projektu byla poskytnuta finanční podpora z Evropské unie.

Překlad (translations)

Živé vysílání ZM

Návštěvnost:

ONLINE:3
DNES:403
TÝDEN:1898
CELKEM:1801797

Mobilní aplikace V Obraze

Informace z našeho webu v chytrých telefonech.

Google play

Infokanál